<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

Dodaj wizytówkę VIP do katalogu

Do katalogu dodawane są tylko staranne wpisy odpowiadające pełnej zawartości serwisu. Wizytówki będące ciągiem słów kluczowych, zawierające błędy lub powtórzenia nie są dodawane i akceptowane do czasu ich poprawienia przez autora dodawanej wizytówki. Wszystkie wpisy są moderowane. Dodanie wizytówki oznacza akceptację regulaminu usługi.

adres strony
tytuł
e-mail
opis
min. 1500 znaków
wpisano~
słowa kluczowe
kategoria 1
Dane firmy - nie wymagane
nazwa firmy
adres firmy
kod pocztowy
miejscowość
województwo
telefon 1
telefon 2
e-mail
nip
REGON
 


link zwrotny

Tu wklej adres strony na której umieściłeś link zwrotny:

Jeśli umieścisz link zwrotny na swojej stronie, dodatkowo otrzymasz 1 punkt, (im więcej punktów otrzyma twoja strona, tym będzie wyżej w katalogu. Strony, które mają najwięcej punktów są reklamowane na stronie głównej).


To kod HTML linku zwrotnego, który należy wkleić na swojej stronie jeśli wybrany przez Ciebie rodzaj wizytówki tego wymaga:

<a href="http://www.spis-hodowcow.pl" title="Spis Hodowców - Magazyn dla Hodowców" target="_blank">Spis Hodowców - Magazyn dla Hodowców</a>  rodzaj wpisu
Darmowa

weryfikacja
wpisz słownie dzisiejszy dzień tygodniaZA DARMO! Tylko do końca miesiąca!

Do końca miesiąca rozdajemy wizytówki ZA DARMO bez konieczności dodawania linku zwrotnego! Śpiesz i korzystaj - CZAS UCIEKA.

Wpis darmowy wymaga zamieszczenia linka zwrotnego na jednej ze stron dodawanego serwisu. Wpis darmowy wymaga potwierdzenia linkiem, który jest wysyłany na podany w formularzu adres email.

Darmowa Reklama Twojej strony!

  • Wizytówka widoczna w jednej kategorii.
  • Ważność wizytówki to pół roku, po tym czasie trzeba ją ponownie aktywować.
  • Wymagany link zwrotny. Link zwrotny to odnośnik z Twojej strony internetowej do strony Spis-hodowcow.pl. Odnośnik może być umieszczony na dowolnej podstronie twojego serwisu.
  • Mailowe potwierdzenie wpisu. Po dodaniu wizytówki sprawdź swojego maila, kliknij w otrzymanej wiadomości link potwierdzający chęć dodania wizytówki.


Przeciętny czas akceptacji wizytówki to 24-72 godziny, jeśli w Twojej wizytówce pojawiły się jakieś niezgodności np tekst nie jest unikalny to skontaktujemy się z Tobą. Pamiętaj o wprowadzeniu poprawnego adresu mailowego w formularzu wizytówki.
tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij