Rerekumkum Galeria Egzotyczna
<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

Rerekumkum Galeria Egzotyczna

Punkty: 5 [ pr:0, biz:1, link:0, ex:4 ] ZAMÓW DODATKOWE PUNKTY [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]

Sklep terrarystyczny - W ofercie sklepu znajdziemy akcesoria terrarystyczne, suplementy diety, owady karmowe takie jak larwy mącznika młynarka drewnojada czy mola woskowego, świerszcze w pełnej rozmiarówce od wylęgów po formę imago, szarańcze a także karaczany różnych gatunków, hodowle muszek nielotnych oraz gryzonie karmowe, żarówki grzewcze oraz emitujące promieniowanie UV-B, terraria gołe a także zbiorniki uzbrojone, gotowe do uruchomienia od zaraz.

Dostępne również są zwierzaki od bezkręgowców w postaci modliszek, pajęczaków, wijów etc. przez płazy po węże i jaszczurki. Sklep ciągle rozszerza swoją ofertę o nowe produkty.

Realizujemy indywidualne zamówienia terrariów pod dowolny wymiar, aranżacje pod konkretnego zwierzaka. Dzięki zaangażowaniu i pasji, którą wkładamy w to co robimy, terraria które "wychodzą" z pod naszego szyldu, cieszą się coraz większą popularnością, a z każdym kolejnym zbiornikiem, sami sobie podnosimy poprzeczkę .

W ofercie sklepu znajduje się również możliwość "przeHotelowania" swojego pupila, na czas urlopu jego właściciela .

Dodatkowo dostępne są podstawowe artykuły dla zwierząt nieco bardziej standardowych w pozytywnym tego słowa znaczeniu, dla takich jak koty czy psy oraz gryzoni i ptaków od karm po podłoża.

Dzięki temu, że całą naszą działalność opieramy również o stronę na portalu społecznościowym Facebook, możecie być na bieżąco z wszystkimi nowościami, które pojawiają się w naszym sklepie od asortymentu po ciekawe wydarzenia.

Tym bardziej zapraszamy do "polubienia" naszego profilu na FB.

Adres strony http://www.facebook.com/rerekumkumge

nazwa firmy Rerekumkum
adres al. Jana Pawła II 174
31-982 Kraków
telefon 605 89 91 89
nip 675-124-44-96
słowa kluczowe Rerekumkum, terrarystyka, terrarium, terraria, zwierzęta, egzotyczne, żaba, żaby, płazy, jaszczurka, jaszczurki, wąż, węże, pająk, pająki, ptasznik, ptaszniki, exoterra
kategorie Firmy i sklepy >> Sklepy terrarystyczne
data wpisu 2014-04-03
ważny do 2018-04-03 [ wpis wygasł przedłuż ]

tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij