SOS Dalmatyńczyki
<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

SOS Dalmatyńczyki

Punkty: 8 [ pr:3, biz:1, link:0, ex:4 ] ZAMÓW DODATKOWE PUNKTY [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]

Jesteśmy grupą miłośników dalmatyńczyków, która poświęca każdą wolną chwilę i często prywatne fundusze aby polepszyć los tych wspaniałych psów.

Dalmatyńczyki to psy piękne, ale o delikatnej psychice.
Za względu na krótką, pozbawioną podszerstka, sierść psy te trzymane w nieodpowiednich warunkach błyskawicznie podupadają na zdrowiu.
Praca Fundacji S.O.S Dalmatyńczyki polega na pomaganiu dalmatyńczykom (i psom w typie rasy), które z różnych przyczyn poszukują nowego domu i kochającego człowieka.

Nasza działalność opiera się na aktywności Dobrych Dusz zaangażowanych w wyszukiwanie chorych, skrzywdzonych przez człowieka, zaniedbanych i cierpiących dalmatyńczyków. Dla nas każde łaciate życie jest najważniejsze. Staramy się ze wszystkich sił zapewnić im bezpieczne miejsce w domach tymczasowych czy hotelach i znajdować odpowiednie i odpowiedzialne rodziny, w których psy będą kochane.

Stale monitorujemy portale ogłoszeniowe i strony schronisk, czasem o pomoc w znalezieniu domu dla psa zgłaszają się do nas ich dotychczasowi opiekunowie, czasem psy muszą być odbierane interwencyjnie. W miarę możliwości finansowych i logistycznych odbieramy pieski i umieszczamy je w klinikach, domach tymczasowych lub hotelach dla zwierząt. Psy, które trafiają pod naszą opiekę są w miarę potrzeb diagnozowane, leczone, sterylizowane/kastrowane, szczepione, a czasem socjalizowane. Każdy psiak to odrębna historia, każdy wymaga indywidualnego podejścia. Osoby, które starają się o adopcję psa będącego pod naszą opieką prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a zanim psiak trafi do nowej rodziny przeprowadzana jest wizyta przedadopcyjna.

Nasza praca jest całkowicie charytatywna.

Adres strony http://www.sosdalmatynczyki.pl/

nazwa firmy Fundacja S.O.S. Dalmatyńczyki
adres ul. Bogusławskiego 6/206
01-923 Warszawa
mazowieckie (Polska)
telefon 605 636 441
telefon 608 498 774
e-mail dalmatynczyki@wp.pl
nip 1182091350
REGON 146612655
słowa kluczowe dalmatyńczyk, pomoc dalmatyńczykom, sos dalmatyńczyki
kategorie Organizacje i zwiazki >> Organizacje miłośników zwierząt
data wpisu 2014-04-07
ważny do 2018-04-07 [ wpis wygasł przedłuż ]

tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij