Hodowla Jack Russell Terrier
<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

Hodowla Jack Russell Terrier

Punkty: 4 [ pr:0, biz:0, link:0, ex:4 ] ZAMÓW DODATKOWE PUNKTY [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]

Hodowla Poppy Farm Jack Russell Terrier to połączenie marzeń z rzeczywistością. W naszym życiu psy obecne były zawsze. Posiadaliśmy owczarka niemieckiego, pudelka, sznaucera olbrzyma, yorkshire teriera, jamnika i jakmnika szorstkowłosego. Naszego pierwszego pieska JRT kupiliśmy od Pani Katarzyny Ziemann, której hodowla znajduje się w Rumii. Piesek ten już na początku swojego pobytu u nas zawładnął naszymi sercami, dlatego też postanowiliśmy kilka miesięcy później o przygarnięciu suczki tej rasy. Aktualnie w naszej hodowli posiadamy jednego reproduktora jak i cztery suczki. Wszystkie nasze pieski mają rodowód, są one obiektem zachwytu członków rodziny, dlatego dzięki nim udało nam się wspólnie osiągnąć wiele. Występowaliśmy na wystawach krajowych, ale także na arenie światowej.
Hodowla Poppy Farm Jack Russell Terrier została zarejestrowana w Polsce w 2014 roku. Nie mamy wieloletniej tradycji, ale z pewnością mało jest takich entuzjastów jak my. Psiaki dla nas to pasja, a nie źródło utrzymania.
Jeśli chciałbyś zapoznać się lepiej z naszą hodowlą Jack Russell Terrier, która znajduje się w okolicach Poznania, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Dowiesz się na niej wszystkiego o naszej hodowli. Poppy Farm to nie tylko hodowla psów rasy Jack Russell Terrier, ale jedna wielka rodzina, która swoją pasję rozwija każdego dnia. Mamy nadzieję, że swoim entuzjazmem zarazimy także i Państwa do tej rasy psów. Jeden z osobników tej rasy grał w filmie Maska, którego premiera była w 1994 roku.

Adres strony http://poppyfarm.pl

słowa kluczowe hodowla psów, jack rusell terrier
kategorie Hodowcy psów rasowych >> Hodowla terierów
data wpisu 2015-07-10
ważny do 2018-07-08 [ wpis wygasł przedłuż ]

tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij