Papugi różnych gatunków
<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

Hodowla papug różnych gatunków - m.in.:
- Nierozłączki Fischera
- Nierozłączki czarnogłowe
- Księżniczki walii
- Papugi królewskie (szkarłatki)
- Konury czarnogłowe (nanday)
- Konury słoneczne
- Kakadu różowe
- Lory wielkie

Oferujemy ręcznie karmione, oswojone ptaki w.w. gatunków. Są to najlepsi pupile, ponieważ znają człowieka i jego zachowania od maleńkości.
Ptaki kupione w sklepach zoologicznych albo jako nieoswojone od hodowców przeżywają traumę będąc nagle oderwane od swojego towarzystwa i zostając zamknięte w małej klatce pośród ludzi, których nie znają zbyt dobrze i których się boją. Aby oswoić dziką papugę potrzeba ogromnej ilości czasu i cierpliwości. Zazwyczaj (każdy zna to z własnego doświadczenia lub doświadczeń swoich znajomych) trzymanie dzikiej papugi w klatce w domu to katorga zarówno dla ptaka jak i jego właścicieli. Dla papugi, ponieważ jest często skazana na samotność i na wieczne zamknięcie (właściciele często nie wypuszczają papugi, bo później mają kłopot z jej złapaniem). Dla właścicieli jest to katorga, ponieważ trzymają w domu małego dzikusa, który z racji nieoswojenia jest zazwyczaj dużo głośniejszy od swoich oswojonych, ręcznie karmionych krewniaków. Dodatkowo trzymanie takiej papugi często niewiele się różni od trzymania rybek w akwarium - jedno i drugie podziwia się tylko w zamknięciu.

Hodowlą zajmuję się od dziecka. Najpierw były to mieszańce gołębi, później gołębie rasowe, następnie kury i ptactwo ozdobne. Wszystko to przyszło mi zlikwidować, gdy przyszły studia. Po studiach rozpoczęła się przygoda z papugami.

Posiadamy także łabędzie czarne.

Adres strony http://www.facebook.com/hodowlaoswojonychpapug

słowa kluczowe Papugi, Oswojone, Łabędzie, Ptaki
kategorie Hodowle zwierząt >> Hodowcy ptaków
data wpisu 2016-03-02
ważny do 2018-09-02 [ przedłuż ]

tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij