Kanarki Harceńskie Śpiewające
<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

Pochodzenie kanarka. Moje osiągnięcia. Galeria foto. Filmy video ze śpiewem moich kanarków harceńskich. Pierwsze i jedyne w Polsce forum kanarka harceńskiego.
Witam Serdecznie
Zapraszam Państwa do zwiedzania mojej strony internetowej. Znajdą Państwo tutaj różne informacje na temat hodowli kanarka harceńskiego oraz galerię zdjęć i filmy video z nagraniem śpiewu moich kanarków. Zapraszam również na jedyne w Polsce Forum Kanarka Harceńskiego oraz do pozostawienia wpisu pamiątkowego w mojej Księdze gości. Zapraszam również do czytania newsów.
Zapraszam Serdecznie

Kanarki śpiewające

Kanarek harceński

Jest to jeden z najlepszych śpiewaków z całej ptasiej gromady, przy czym jego śpiew ukształtował się przy wybitnej pomocy człowieka.
Kanarki harceńskie nazywa się u nas niekiedy "szlachetnymi". Nazwa ta powstała przed wielu laty. śpiew kanarka harceńskiego różni się od śpiewu innych kanarków, nie jest tak lekki, sprawia wrażenie bardzo melodyjnego.

Kanarek flandryjski wodnotokowy

Kanarka tego hoduje się w krajach Flandryjskich od 150 lat. Liczba jego miłośników stale rośnie, poza Belgią i Holandia rozpowszechnił się także we Włoszech, Francji i Stanach Zjednoczonych. Kanarek flandryjski jest nieco większy od kanarka harceńskiego. Ubarwienie jego piór jest przeważnie żółte, dopuszczalne są jednak lekkie domieszki innej barwy. Krzyżowanie ptaków jest nie wskazane, wpływa ujemnie na śpiew.

Kanarek hiszpański timbrador

Odmiana ta powstała prawdopodobnie ze skrzyżowania kanarka harceńskiego z kanarkiem dzikim. Wielkość i postura jest podobna do kanarka dzikiego. Jego sylwetka jest stożkowata, boki są pięknie zaokrąglone. Głowa jest mała i okrągła, dziób stożkowaty, niedługi i odpowiedni do kształtu głowy. Ubarwienie kanarka hiszpańskiego może być bardzo różne, ale bez koloru czerwonego.

Kanarek śpiewak amerykański

Jest to rasa mało znana ogółowi hodowców, ale wiadomo już, że ptak ten ma odznaczać się wszystkimi dodatnimi cechami innych ras. Obecnie tworzy się kanarka o właściwym układzie piór, odpowiedniej posturze, dobrym śpiewie i różnych odmianach ubarwienia.

Adres strony http://www.jan-kanarek.manifo.com/

słowa kluczowe kanarki, harceńskie, śpiew, kanarki harceńskie, śpiew kanarków
kategorie Hodowle zwierząt >> Hodowcy ptaków
data wpisu 2016-03-20
ważny do 2018-10-21 [ przedłuż ]

tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij